Fakultná turistika: Šútovo - Chata pod Chlebom

Marketingový tím fakulty a katedra KKMaHI spolu s dekanom FPEDAS prof. Ing. Milošom Poliakom, PhD. pozývajú všetkých študentov, doktorandov a zamestnancov fakulty PEDAS na pomaly už tradičnú fakultnú turistiku.

Milí študenti doktorandi, zamestnanci a priatelia FPEDAS!

Poďme si spoločne užiť začiatok zimného semestra a načerpať sily do štúdia a vzdelávania trocha iným spôsobom. Vybrali sme trasu Šútovský vodopád - Mojžišove pramene - Chata pod Chlebom.

• Kedy? 10. 10. 2023 (utorok) od 07:00 hod.
  • Dĺžka a trvanie turistiky: cca 16 km (tam aj späť); 7 hodín
  • Náročnosť turistiky: stredná náročnosť.
  • Tento deň (10. 10. 2023) v čase konania akcie bude pre všetkých registrovaných resp. zúčastnených študentov a zamestnancov fakulty PEDAS vyhlásené dekanské voľno.
  • Registrácia na podujatie je do 08. 10. 2023 (nedeľa) 23:59 hod.
  • V prípade zmeny počasia Vás budeme informovať o presunutí akcie na iný termín.

Podrobné informácie a záväzná registrácia

Trasa turistiky

Tešíme sa na stretnutie!